İLANLARIMIZ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN, HEMEN ARAYIN! 0 224 757 44 34

resim

İZNİK YENİ SANAYİ'DE SATILIK SANAYİ DÜKKAN...

#1496222088

#1496222088

İlan Tarihi:
31-05-2017
Fiyat:
190000
Durumu:
Satılık
Türü:
İşyeri
Metrekare:
150
Krediye Uygunluk:
Uygun Degil

İlan Detayı

BURSA İZNİK YEŞİL CAMİ MAHALLESİNDE 101 M2 SANAYİ DÜKKANI... TEK BÖLÜMDEN OLUŞUYOR.... LAVABOSU VE TUVALETİ MEVCUTTUR.. KİRA GETİRİSİ 1000 TL'DİR...

 

Ulaşım rahatlığı ile İznik İstanbul’un arka bahçesi olmaya aday;

İzmir’i İstanbul’a bağlayacak Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyol Projesi’nin en önemli bölümü olan İzmit Körfez Geçiş Köprüsü’nün inşaatı hızla ilerliyor. 252 metre yükseklikte olması planlanan köprü ayakları 200 metreyi aştı. 2015 Haziran ayında köprüden yürüyerek, Aralıkta ise araçla geçilebilecek. Körfez köprüsü sayesinde karayoluyla halen 2 saat 10 dakika, feribotla 2 saat süren İstanbul-İznik 1 bir saatin altına düşecek. Bu gelişme ile doğal yaşam içinde “ yerleşim ve turizmin “ yeni adresi İstanbul’lular için İznik olacaktır.

Türkiye’nin beşinci büyük gölü;

Marmara Bölgesi’nin Güney Marmara Bölümü’nde, en büyük, Türkiye’nin ise beşinci büyük doğal tatlı su gölü olan İznik Gölü bu bölgededir. 1648 yılında İznik’e gelen Evliya Çelebi seyahatnamesi’nde “ Beşinci iklimin yaşandığı yer “ olarak “ su ve hava ” nın güzelliğinden söz etmiştir.

İznik, kendine özgü iklimi ve bereketli toprakları ile bölgenin sebze, meyve ambarı olacaktır. İznik gölü; yüzmeden optimiste kadar her türlü su sporu olanağı sunarken; vadiler tadına doyulmayan doğa güzellikleri eşliğinde tracking yapma imkanı sunacaktır.

Tatil Turizmi;

Bursa Büyükşehir Belediyesi, İstanbul- Bursa-İzmir Otoyolu ve Körfez Geçişi Köprüsü ile ulaşılabilirliği artacak olan İznik Gölü’nün turizm potansiyelini değerlendirmek için hızlı bir çalışma yürütüyor.

Göl Koruma Kanunu gereğince sanayi yapılanmalarından uzak kalan İznik Gölü sahilleri, yapılacak düzenlemelerle günübirlik veya konaklamalı turizme açılacak. Söz konusu yatırımların gölü çevreleyen İznik ve Orhangazi ilçelerine de büyük değer katacak.

Tarih Kültür Turizmi;

İznik’in 4 imparatorluğa başkentlik, 3 medeniyete ev sahipliği etme ve Hıristiyan alemindeki dini rolu eklendiğinde İznik uluslar arası boyut da hak ettiği yeri almaya başladı.

 EMLAK CENNETİ      :0224-757-4434  

  SEYFİ CENGİZ        :0507-321-7777  

  HARUN YILMAZ      :0532-483-7949  

HARİTA

Emlak Cenneti


Benzer İlanlar

SİZ DE WEB SİTEMİZ SAYESİNDE İLANLARINIZI TÜM ŞEHİRLERİMİZDE DUYURABİLİRSİNİZ.

Sistemimize her gün onlarca farklı bölgeden, onlarca farklı ilan kayıt olmaktadır. Sizde çok geçmeden yerinizi alın.

İLANINIZ TÜM AĞIMIZDA ÜCRETSİZ YAYINLANSIN!

Hemen şimdi ilanınızı ekleyerek yayınlama başlayın...

E-BÜLTEN

Tüm gelişmelerden anında haberdar olun.